Jarní začátky

Zdravím všechny příznivce Top rybařiny. Po dlouhé zimě jsme konečně vyrazili na dvoudenní výpravu k oblíbené místní vodě. Těšili jsme se, společně se sestrou na krásnou atmosféru strávenou u vody a ještě krásnější přírodu.

Protože jsme se k vodě dostali až k večeru a neměli jsme připravené místo předem, použili jsme PVA punčochu s mini peletkami. Montáže jsme zvolili, již mnou ověřené, tedy na panáčka s příchutí Orange fruit a na druhý prut jsem nastražil samotného Křížence. Sestra používala Bentos red na který ulovila svého prvního kapra. Eliška z něj měla obrovskou radost. Jelikož se vrací zpátky k rybaření, z dob když jsme chytali ještě jako děti. Kapr byl opravdu nádherný šupináč.

Zhruba po dvou hodinách jsem se dočkal i já. Ulovil jsem nádherného lysce, který zabral na panáčka.

Tu noc však už žádný záběr nepřišel. Ihned po probuzení a těšení na další den strávený na rybách, jsem šel pozorovat vodu a viděl jsem ryby, jak se pohybují skoro na druhé straně, kde byla mělčina. Rozhodl jsem se, že jeden prut tam zkusím nahodit. Po krátké chvilce jsem dostal nádhernou jízdu, kterou jsem dokázal krásně využít k ranní rozcvičce a byl jsem tedy dokonale probuzen. Opět jsem hodil montáže na mělčinu a netrvalo ani 5 minut a vše se opakovalo. Další záběr přišel zhruba po hodince na Křížence a přinesl krásného šupináče.

Pevně věřím, že se tuto sezónu bude dařit alespoň tak jako právě dnes. Za Top rybařina tým Vašek a Eliška Šolcovi.

#toprybarina #bentosred #orangefruit #krizenec