Krátká vycházka k vodě

Zdravím všechny příznivce Top rybařiny.
Nejraději svůj volný čas trávím na rybách, proto jsem vždy rád, když se mi povede vyjet, alespoň na chvilku k mé oblíbené vodě.
Po příjezdu k vodě jsem si připravoval věci potřebné k náhozu, jako nástrahu jsem zvolil Mini boilies Bentos Red a Orange Fruit. Po nahození jsem čekal a doufal, že Bentos bude úspěšný, alespoň tak jako byl minulou výpravu, kdy se mi povedlo vytáhnout pár krásných kaprů. Moje myšlenky se staly skutečností a po chvíli jsem tahal prvního kapříka, nebyl to žádný velikán, ale potěšil.

Montáž jsem opět nahodil se stejnou příchutí, bohužel jsem netušil, že na Bentos dnes už nic nepřijde. Místo toho se rozjezdil druhý prut s Fruitem, byly to krásné záběry, které přicházely pravidelně po 30 minutách. Takto jsem zdolal 3 ryby, které se řadily k těm větším na této vodě. Ryby byly nádherné, nechyběla na nich ani jedna šupinka. Jako senzační zakončení moji výpravy přišel nádherný lysec, který měl na sobě krásně rozložené šupiny.
Při této výpravě jsme byl opět mile překvapen a doufám, že příští cesta k vodě bude alespoň z poloviny úspěšná jako dnes.

Za Top rybařina tým Václav Šolc