Moje premiéra

Zdravím příznivce Top rybařiny.

Jednoho dne se mě kamarád zeptal zda nechci jet společně na ryby, tuto myšlenku jsme plánovali dlouho, jen jsme nemohli stále najít společný termín. Nakonec to ale dopadlo, byl to závěr října a já se těšil zda tato výprava něco přinese.

P1010447

Revír vybíral kolega, pro mě to byla na této vodě premiéra. Po příjezdu jsem byl uchvácen krásou vody a přírody. Brzy se začalo stmívat a tak jsme pouze zakrmili s tím že ráno zavezeme svoje montáže a konečně trochu pokecáme. Jelikož kamarád vodu znal, byl jsem přesvědčen že brzy přijde záběr a budeme tahat zdejší mohykány. Já jsem na jeden prut našteloval pod háček dvě kuličky Bentosu Red, kterým jsem seřízl prdelky a na druhý prut jsem dal testovací novinku na rok 2017.

P1010438

Během dne záběry nepřicházely, ale já jsem stále doufal že něco přijde. Večer se rychle blížil a najednou chvilku po setmění, mi začal hulákat příposlech. Jelikož jsme seděli kousek dál od prutu tak jsem docela sprintoval a pouze jsem zvedl prut na jehož konci byly dvě kuličky bentosu, trochu přitáhl brzdu, ale na druhé straně kapr stále jel. S kamarádem jsem vyrazil na vodu abych kapra nedoloval z takové dálky. Po podebrání do podběráku přišla radost, ale v té tmě jsme ještě netušili kolik kapr váží. Po příjezdu na břeh jsme kapra dali do připraveného bazénku s vodou a nafotili pár fotek.Nakonec jsme kapra zvážili a k mé radosti, po odečtení saku, byla váha kapra 18,6 Kg.Nastala obrovská radost že na svazovkách jsou ještě takové ryby.

IMG_20161022_135654

Závěrem by jsem chtěl poděkovat všem zúčastněným a Tomovi z Top rybařiny

S pozdravem Kaprys