Na velikosti záleží

Ahoj rybáři a rybářky, znovu vás zdravím po krásném víkendu. Zavítal jsem na svoji další výpravu s mým oblíbeným  Red Bentosem. Abych odlišil předchozí výpravu od té dnešní, rozhodl jsem se porovnat Bentos Red mini s větší velikostí – 20 mm. Zajímalo mě, jak ryby budou reagovat na velikost a jaké budou chodit ryby.

Po vybrání lovného místa, jsem pruty nahodil přibližně 2 metry od sebe. První ryby přicházely na mini boilie, ale byly malé, přibližně okolo 50-60 cm, velká kulička odolávala a přilákala první hezkou rybu – 92 cm, 14,6 kg, proto jsem se raději rozhodl na oba pruty dát větší boilie. Postupně jsem se dostal přes malé ryby a rozjezdil ty větší. Většina ryb se pohybovala okolo 14 kg a 90 cm, což jsem vůbec nečekal.

Celý víkend byl skvělý. Ryby jezdily a to vážně krásné! Měl jsem neskutečnou radost. Bylo hezké počasí, tedy až na neděli, kdy jsme museli utéct před pořádnou bouřkou. Hezky svižné balení a hurá domů. Už se těším na další víkend na rybách. Úspěchem byly produkty TOP RYBAŘINY, za něž tímto děkuji.

Tomáš Varga