Pět dní u vody

Ahoj Top rybařina bando. Sezóna je v plném proudu a já se konečně dostal na pár dní k mé oblíbené vodě. Je neděle 29.7. a tak odjíždím na pětidenní výpravu. Prakticky vůbec nevím co od toho očekávat, jelikož jsou teploty přes 32 stupňů. Dávám si tedy cíl, udělat alespoň nějaký záběr.

Přijíždím k vodě v pozdních  hodinách a tak samotné chytání nechávám až na pondělní ráno. Postupně si vybaluji věci a v klidu zakrmuji místo svým oblíbeným boiliesem s příchutí Oliheň. Volba padá na osvědčenou taktiku, která spočívá v malém množství krmení. Brzy se ukazuje jako správná, jelikož po ranním náhozu přichází záběr, který přinesl krásného kapříka, který měl něco přes 80 cm.

… A takto to bylo celý týden. V této výpravě se mi povedlo nachytat pěkných pár kousků, jak větších tak i spoustu menších, to vše při minimálním množství krmení. Musím říci, že v boilie od Top rybařiny jsem opravdu našel sílu a účinnost a budu ho i nadále používat! Už teď se nemůžu dočkat další výpravy, kdy na tuto vodu znovu vyrazím. Užívejte chvíle strávené u vody.

 

S pozdravem

za Top rybařina Team, Jiří Stuchlík ml.