Recenze : Wychwood System Select

Chtěl bych Vám představit nový multifunkční organizér od značky Wychwood řady Systém, který nabízí 3 různá pouzdra v jednom kompaktním provedení.

Je zde několik úložných prostorů. Po rozevření organizéru je na levé straně velká síťovaná kapsa opatřená zipem vhodná pro uložení například sáčků s háčky, zarážkami, obratlíky a na jiné drobnější věci.

Uprostřed se nachází pouzdro pro vaše návazce se zipem. Délka uložených návazců může být 21cm v případě použití jednoho špendlíku. Když použijete špendlíky dva, tak i dvojnásobná délka například na návazce na řeku v délce 42cm. V zásobníku je 15ks špendlíků na zajištění připravených návazců.

Dále pak 3 menší kapsy, které jsou na levé části středového panelu. Ty se hodí na rybářskou bižuterii, která je v sáčcích a vše je výborně přehledné. Na pravé části středového panelu je několik malých kapes pro jehly, vrtáčky a další nezbytnou bižuterii pro tvorbu vašich návazcových systémů. Naproti řadě kapes naleznete v pravé části malou komoru opatřenou zipem a velkou komoru rozdělenou přepážkou, kterou lze vyndat. Tyto komory jsou naprosto ideální pro návazcové šňůrky, nůžky, pean, dokonce i pro PVA tubus. Do menší komory se zipem se vejde několik kusů olov různých gramáží dle vaší potřeby.

Organizér je z pevného, odolného materiálu. Dno je navíc pogumováno a nehrozí tak promočení vodou. Díky tomuto se organizér velmi dobře udržuje suchý a čistý. Rozměry organizéru jsou velmi příznivé. 120 x 285 x 190 mm. Líbí se mi všestrannost a důmyslné řešení.

Do tohoto organizéru dám vše. Ušetřím tak peníze za kupování dalších pouzder například jen na olova nebo návazcové šňůrky, háčky a podobně. Díky tomuto pouzdru budete mít vždy vše pohromadě na jednom místě.

Primárně je nabízeno jako doplněk výbavy pro kapraře, ale podle mého názoru nalezne i velké uplatnění při jiných rybářských technikách vzhledem k jeho pestrosti kapes, členitosti a velikosti vnitřního prostoru. Organizér je kompletně nepromokavý a pevný díky použitému materiálu Nylon 600D a pogumovanému provedení na spodní straně. Je doplněn o měkké neoprenové madlo, takže se i velmi dobře přenáší nebo ho můžete uložit i přímo do větší rybářské tašky nebo batohu.

Shrnutí

Za mě se jedná o velmi povedený organizér, kde výrobce myslel, jak na uložení rybářské bižuterie, tak na uložení návazců, šňůrek na návazce, nůžek a dalších věcí, které mohou být v jednom kompaktním organizéru. Navíc spodní strana je opatřena pogumovanou nepromokavou částí, která chrání celý organizér před mokrým podložím.

 

Specifikace a výhody:

  • +  zpracování na maximální úrovni, kvalitní materiál: Duraflex 600D pevnost a odolnost dešti 
  • + kvalitní SBS zipy 
  • + dvě komory plus středový panel na zip pro hotové návazce 
  • + malá kapsa na zip pro olova apod 
  • + rozměry: 120x285x190mm
  • + vnitřní, širší a zvětšený okraj u zipů, pod který se schovají uložené věci a tím menší pravděpodobnost zachycení věcí při zapínání pouzdra
  • – vyšší cena

Odkaz na nákup: http://obchod.toprybarina.cz/top-rybarina/eshop/0/3/5/14407-Pouzdro-na-doplnky-System-Select-Tackle-Organiser

#toprybarina #wychwood #otestovanoVpraxi