Zdravím všechny rybáře a rybářky

Posílám malou zprávu z naší třídenní výpravy na svazovou vodu. Jedná se o cca 6-ti hektarovou štěrkovnu, kde podle mých informací plave hodně krásných kaprů a Já bych rád některého z nich ulovil. Po příjezdu jsem na nic nečekal a hned jsem se vydal hledat vhodné místo k lovu. Podařilo se mi najít lavici asi 70 metrů od břehu a to bylo přesně to, co jsem hledal. Souběžně s výběrem místa nastala klasická rutina v podobě vybalování veškerého vybavení.

Rozhodl jsem se pro střídmější bodové krmení a tak jsem na plochu přibližně 4×4 metry rozházel dvě kila boilies, ke kterému jsem přidal asi 10 kg partiklu.

Jednu montáž jsem navázal z fluokarbonu a háčku velikosti 8. Druhou montáž jsem pro změnu zkusil ze stužené šňůrky a háčku stejné velikosti dál od krmného místa. Během přípravy montáží jsem zaregistroval aktivitu ryb na krmném místě a tak nebylo na co čekat.

Okamžitě jsem do zakrmeného místa nahodil. Netrvalo dlouho a na břeh se podíval první kapr. Žádný obr, ale tak rychle po náhozu jsem záběr nečekal a rozhodně mě to povzbudilo. Je vidět, že hostina, kterou jsem kaprům připravil byla dobrá volba a já jsem se trefil do chuti kaprů.

V podobném duchu se mi dařilo i následující dny a Já jsem během tří dnů vytáhl 11 kaprů, 6 cejnů a jednu plotici. Všechny úlovky přišly na boilies Bentos Red které fungovalo bezvadně. V posledí řadě přikládám pár fotek nejlepších úlovků, abych se s vámi mohl o své zážitky podělit,

 

za Top rybařina Team Michal Merta

Invalid Displayed Gallery